Фото - Getty Images
Колишній чемпіон світу Тоні Белью прокоментував перемогу чемпіона WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександра Усика (20-0, 13 КО) над екс-чемпіоном світу Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО).
«Ей Джей має пишатися своїм виступом. Це було найважче і найболючіше, що Усик колись переживав у своїй кар’єрі. Джошуа повернеться, і я вірю, що в найближчому майбутньому на нього чекають масштабні і приголомшливі бої. Чисті емоції, показані там, демонструють, що Ей Джей людина і не забула свого коріння».
Нагадаємо, у 2018 році Усик нокаутував Белью у чемпіонському бою у важкій вазі.
Одразу після перемоги на Джошуа Усик викликав на бій чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі.
Дивіться також: Усик – Джошуа: повне відео бою
За підсумками всіх дванадцяти раундів Усик переміг Джошуа роздільним рішенням суддів: 115-113, 116-112 та 113-115.
Нагадаємо, перший поєдинок між Усиком та Джошуа відбувся восени 2021 року. Тоді українець переміг британця одностайним рішенням суддів і вперше став чемпіоном світу за версіями WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі.
Джерело: Sportarena.ua