Абсолютний чемпіон світу у суперсередній вазі Сауль «Канело» Альварес прокоментував свій переможний бій проти Геннадія Головкіна.
«Головкін мене нічим не здивував у цьому бою. Я знаю, що він сильний боєць, але я був готовий до цього. Щодо мене, я просто радий розділити з ним ринг. Ми подарували вболівальникам три справді гарні бої».
Нагадаємо, сьогодні у Лас-Вегасі Альварес переміг одноголосним рішенням суддів Головкіна та захистив свої титули. Усі судді віддали «Канело» перемогу – 116-112, 115-113, 115-113.
Для мексиканця ця перемога стала 58-ою у кар’єрі. Головкін, у свою чергу, зазнав другої поразки.
Це був уже третій бій між суперниками. Перший бій у вересні 2017 року завершився нічиєю. За рік мексиканець переміг роздільним рішенням суддів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться