Sportarena

Дніпро розгромив Ніко-Баскет з різницею у 40 очок

Відразу п'ять гравців дніпрян набрали 11+ очок за матч

Дніпро розгромив Ніко-Баскет з різницею у 40 очок - Суперліга

Нико-Баскет - Днепр, фото - fbu.ua

Дніпро розгромив Ніко-Баскет на арені у Миколаєві у регулярному сезоні Суперліги Favbet-2025/26 – 96:56.

Команда Володимира Коваля володіла значною перевагою протягом всієї гри. Вже після першої половини дніпряни мали перевагу +20 очок і продовжили її набирати далі. Тільки в останній чверті гості зменшили оберти, додавши до загальної різниці лише два очки.

Відразу п’ять гравців Дніпра набрали 11 і більше очок за гру. Найкращим у складі дніпрян став розігруючий Михайло Горобченко, який набрав 14 очок, 9 передач та 5 перехоплень.

Дніпро здобув 13 перемог і продовжує впевнено лідирувати у Суперлізі. Ніко-Баскет йде на передостанньому рядку, вигравши 4 матчі з 13-ти.


  • Суперліга. Регулярний сезон

Ніко-Баскет – Дніпро – 56:96 (20:28, 15:27, 7:25, 14:16)

Ніко-Баскет: Кабанов (14), Сафонов (11), Зайцев (7), Гарбар (2), Грищук (19), Володін (9 + 9 підбирань), Лук’ян (3 + 4 підбирання + 4 передачі)

Дніпро: Сипало (14), Тимофеєнко (14 + 6 підбирань), Горобченко (14 + 9 передач + 5 перехоплень), Конєв (13), Дубоненко (5), Загреба (11 + 7 підбирань), Бондарчук (7), Дружелюбов (6), Сорочан (5), Закурдаєв (4 + 4 передачі), Колдомасов (3 + 7 передач – 3 втрати)

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena