Getty Images
Національна баскетбольна асоціація (НБА) зазнала 1,5 мільярда доларів збитків за підсумками попереднього сезону. Про це повідомляє Associated Press.
Сезон припинили через пандемію коронавіруса 11 березня, а відновили вже в урізаному форматі. Дограли плей-офф в Орландо (Флорида) на території закритого парку Дісней.
Своєрідний “міхур” в Орландо коштував лізі 200 мільйонів доларів. Крім цього, факторами збитку стали відсутність глядачів на трибунах, скасування 171 гри регулярного чемпіонату і рішення Китаю НЕ показувати матчі НБА.
При цьому збитки команд склали майже 700 мільйонів доларів, а найбільшу кількість грошей втратили Лос-Анжелес Лейкерс (52,7 млн).
Зараз проходить обговорення з приводу дати початку нового сезону Ліги. Чемпіонат може початися 22 грудня, за три дні до католицького Різдва.
За підсумками минулого сезону чемпіонами стали Лос-Анджелес Лейкерс – вперше з 2010 року. У шести матчах фінальної серії були обіграні Майамі Хіт.
Джерело: Sportarena.ua