Національна баскетбольна асоціація не хоче перевантажувати гравців після їх чотиримісячної перерви в грі, викликаної пандемією коронавірусу. Також деякі команди все ще не знають весь перелік своїх гравців, які будуть доступні для продовження сезону в Орландо.
Перед початком офіційних матчів кожна з 22 команд НБА, яка братиме участь в дограванні, проведе по три товариські зустрічі. Перша з них відбудеться вже 22 липня між Орландо Меджік і Лос-Анджелес Кліпперс.
Нагадаємо, що НБА відновить матчі 30 липня. У догравання сезону візьмуть участь тільки 22 команди з 30.
Першою офіційною грою після рестарту сезону стане протистояння Кліпперс проти Лейкерс.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться