НБА: Бостон виграв і другий матч у Торонто в півфіналі конференції, Денвер пройшов Юту

Наггетс вийшли в півфінал конференції лише після сьомого матчу.

Getty Images

Торонто Репторс – Бостон Селтікс 99:102 (28:28, 20:22, 30:20, 21:32)

Т: Анунобі (20), Ванвліт (19), Ібака (17), Сіакам (17), Лаурі (16)

Б: Тейтум (34), Смарт (19), Уокер (17), Браун (16), Уїльямс (11)

Рахунок у серії – 0:2


Денвер Наггетс – Юта Джаз 80:78 (26:21, 24:15, 15:24, 15:18)

Д: Йокич (30 + 14 підбирань), Мюррей (17), Портер (10)

Ю: Мітчелл (22), Гобер (19 + 18 підбирань), Кларксон (10)

Денвер виграв серію – 4:3

https://www.youtube.com/watch?v=6snFHc-Effk



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться