75% представників франшиз проголосували за проведення міні-турніру, який допоможе визначити всіх учасників плей-офф НБА.
Ймовірно, після відновлення сезону команди, які претендували на участь в плей-офф, проведуть внутрішній міні-турнір. Інший варіант мав на увазі поділ на групи для 20 учасників, але за це проголосували лише 25% представників команд.
Голосування не є офіційним, але дає керівництву ліги краще зрозуміти бажання керівників, які будуть враховані при прийнятті таких рішень.
Останній матч в НБА було зіграно 12 березня. Асоціація вже приступила до підготовки команд до масового тестування на коронавірус.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться