Sportarena

Менеджери команд НБА проголосували за проведення міні-турніру для визначення учасників плей-офф

Голосування мало рекомендаційний характер.

Клуби НБА проголосували за проведення міні-турніру для визначення учасників плей-офф

Адам Сильвер, Getty Images

Комісар Національної баскетбольної асоціації (НБА) Адам Сільвер обговорив подальший формат нинішнього сезону з генеральними менеджерами команд під час відеоконференції.

75% представників франшиз проголосували за проведення міні-турніру, який допоможе визначити всіх учасників плей-офф НБА.

Ймовірно, після відновлення сезону команди, які претендували на участь в плей-офф, проведуть внутрішній міні-турнір. Інший варіант мав на увазі поділ на групи для 20 учасників, але за це проголосували лише 25% представників команд.

Голосування не є офіційним, але дає керівництву ліги краще зрозуміти бажання керівників, які будуть враховані при прийнятті таких рішень.

Останній матч в НБА було зіграно 12 березня. Асоціація вже приступила до підготовки команд до масового тестування на коронавірус.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena