Sportarena

ЛеБрон: Здаватися не можна, багато гравців НБА хочуть відновлення сезону

Гравець сподівається, що чемпіонат все ж вдасться відновити.

ЛеБрон: Здаватися не можна, багато гравців НБА хочуть відновлення сезону - НБА

ЛеБрон Джеймс, Getty Images

Зірка Лос-Анджелес Лейкерс ЛеБрон Джеймс прокоментував ситуацію з нинішнім сезоном НБА, припиненим через пандемію коронавірусу. За його словами, сезон необхідно продовжувати.

“Безумовно не можна здаватися в питанні нинішнього сезону. Дограти чемпіонат хочу не тільки я або мої партнери по команді, але і вся організація Лейкерс. Хочуть грати і багато гравців НБА, яких я знаю особисто”, – заявив ЛеБрон.

“Звичайно ж, ми ні в якому разі не хочемо ставити під загрозу здоров’я гравців, членів їх сімей і так далі. Ми поки не вивчили повністю цю пандемію і не можемо її контролювати”.

Раніше повідомлялося, що тренувальний табір команд НБА перед поновленням сезону може бути скорочений до 2-3 тижнів, щоб команди скоріше повернулися до гри.

Останній матч в чемпіонаті Асоціації відбувся 12 березня. На момент зупинки сезону місце в плей-офф гарантували собі чотири франшизи.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena