Getty Images
Центровий Бостон Селтікс Енес Кантер розповів про свою розмову з одним з гравців ліги. За його словами, в одній з команд не хочуть грати, поки не буде знайдена вакцина від COVID-19.
“Я маю багато різних друзів в командах, вірно? Я розмовляв з одним з них, і він, я не буду уточнювати хто, сказав:” У нашій команді багато хлопців, які не збираються грати”. Це команда зі Східної конференції, вони в плей-офф”, – заявив Кантер.
“Ці хлопці суперзірки. Я б сказав хто це, але ви зійде з розуму. Вони сказали, що не гратимуть, поки не буде винайдена вакцина”.
Раніше повідомлялося, що НБА має намір домовитися з гравцями, які протестують проти відновлення сезону. Ліга планує знайти компроміс з гравцями і вирішити проблемні питання із залученням Асоціації гравців.
Також ряд баскетболістів на чолі з розігруючим Бруклін Нетс Кайрі Ірвінгом не підтримує ідею догравання сезону НБА через расову напругу в США.
НБА дограє сезон в Орландо, на закритій території парку Disney World. Матчі чемпіонату імовірно відновляться 31 липня.
Джерело: Sportarena.ua