Арена для догравання сезону НБА в Орландо: соціально безпечна лава запасних і напис BLM на паркеті

З'явилися фото підготовленого майданчика для продовження чемпіонату.

Арена НБА в Орландо, twitter.com/malika_andrews

В Орландо (Флорида) триває підготовка до рестарту сезону Національної баскетбольної асоціації (НБА). З’явилися фото арени, де буде проходити догравання чемпіонату.

Лавки запасних для баскетболістів будуть зроблені з додержанням правил соціального дистанціювання. Стільці будуть перебувати на безпечній відстані один від одного з метою уникнути розповсюдження коронавірусу.

Крім цього Ліга вирішила підтримати рух “Black Lives Matter” ( “Життя чорних важливі”), помістивши на паркет великий напис з цим гаслом.

Протести під девізом BLM в США почалися після вбивства поліцейськими в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда. Співробітник поліції при затриманні близько дев’яти хвилин стояв коліном на шиї у загиблого, ігноруючи його слова про те, що він не може дихати.

Нагадаємо, що НБА відновить матчі 30 липня. У догравання сезону візьмуть участь тільки 22 команди з 30. Першою грою після рестарту стане протистояння Лейкерс і Кліпперс.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться