Новий головний тренер Карпат Роман Санжар дав перший коментар після офіційного оголошення про співпрацю з клубом.
У коментарі офіційному сайту Левів колишній коуч Олімпіка зазначив, що за роботою скучив, а також хоче залишити своє ім’я в історії місцевого футболу.
«Безумовно, скучив [за роботою]. Присутній азарт, я в очікуванні нового виклику. Сьогодні провів перше тренування. Можна навіть сказати, що було присутнє хвилювання. Я задоволений роботою хлопців, їхнім ставленням до процесу. Думаю, що наша спільна робота принесе хороший результат», — розповів Санжар.
«Я не можу сказати, що дуже сильно втомився від роботи. Коли триває чемпіонат, у команди насичений графік і все це супроводжується емоціями, то певне нашарування присутнє. Однак навіть у цей момент я не втомився від роботи. Провів час вдома, із сім’єю, з сином. Він займається у футбольній школі в Києві. Я мав достатньо часу для того, щоб дати йому чимало підказок. Трохи відпочив і відчув, що мене тягне до улюбленої справи. Крім того, я не забував про роботу, їздив на курси, подивився на тренувальний процес у різних командах. Намагався спілкуватися з колегами, слідкував за УПЛ, Першою лігою, аналізував тренерські ідеї. Словом, намагався бути в тонусі».
«Моє рішення є цілком свідомим. Мене не лякає це, я впевнений у своїх діях, у своїх помічниках і карпатівському колективі. Впевнений, що мені вдасться пройти достойний шлях з Карпатами. Для мене не важливо просто очолити Карпати. Має значення інша річ — хочу, щоб моє ім’я асоціювалося у Львові з позитивними моментами і перемогами. Хочу подарувати радість вболівальникам».
До призначення Санжара першою командою Карпат керував Олександр Чижевський, який разом зі своїм тренерським штабом не продовжить роботу в структурі клубу.
До перерви на матчі збірних львів’яни підійшли в статусі передостанньої команди Favbet Ліги. У перших 6 турах команді вдалося здобути лише одну перемогу.
Источник: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться