Михайленко: коментар Костишина про комбайни і арбітрів не сподобався ні мені, ні команді

Тренер Колоса сказав, що доведеться продавати комбайни, щоб був позитивний результат в матчі з СК Дніпро-1.

Дмитрий Михайленко, scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко заявив, що йому не сподобався коментар Руслана Костишина, в якому наставник Колоса прокоментував роботу суддів.

Михайленко вважає, що арбітри теж люди і можуть допускати помилки. Тренер не думає, що Костишин таким чином намагався вплинути на суддів перед матчем з СК Дніпро-1.

— В останніх матчах за участю спортклубівців було багато розмов про суддівство, ось і тренер Колосу Руслан Костишин сказав, що доведеться продавати комбайни, щоб був позитивний результат. Як ви на це реагуєте?

«Звичайно, цей коментар не сподобався ні мені, і ні кому з хлопців. Мені здається такі заяви робити не слід. Що стосується помилок, я також розумію, що велика напруга, команди знаходяться приблизно в однаковому турнірному становищі, ведеться боротьба за виживання, а суддя тут такий же учасник всього процесу».

«І помилки допускають і футболісти, і арбітри. Тут не хочеться чогось особливого казати, проте слід пам’ятати, що суддя така ж жива людина, як і гравці», — цитує Михайленка офіційний сайт СК Дніпро-1.

— Не розглядаєте це, як тиск на арбітраж перед принциповою грою?

— Я не знаю, що Руслан мав на увазі. Можливо, ви вже при зустрічі у нього про це самі спитаєте. Не хочеться це взагалі коментувати.

СК Дніпро-1 посідає 8-му сходинку в турнірній таблиці Favbet Ліги. Наступний матч команда Михайленка проведе 7 грудня в гостях проти Колосу, який йде на 9-й позиції.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться