Чижевський: «Не можу сказати, що Динамо повністю нас переграло»

Карпати розпочинають сезон з поразки від віце-чемпіона України.

Олександр Чижевський, fckarpaty.com

Головний тренер Карпат Олександр Чижевський прокоментував результат сьогоднішнього матчу проти чинного віце-чемпіона України Динамо (0:2).

Тренер відзначив важливість віддачі своїх гравців і натякнув на подальше кадрове підсилення атакуючої ланки команди.

Читайте также самые свежие в рубрике Лига Чемпионов на интернет-издании для любителей спорта Sportarena.com

«Як на мене, то команда добре викладалася на полі. Зрозуміло, що в першій грі всі хочуть перемогти і показати хороший футбол. Щодо голів, то два моменти ми створили собі самі. Другий гол — недопрацювання у штрафному майданчику. Не можу сказати, що Динамо повністю переграло нас. Але варто зазначити, що нам є куди рости», — цитує Чижевського офіційний сайт Карпат.

«Перед поєдинком наголошували, що Львів не пробачить, якщо команда буде стояти на футбольному полі. Гра може не виходити, але самовіддача повинна бути. Уболівальник все бачить і розуміє. Щодо новачків, то хотілося б щоб Войковіц більше допоміг команді. Проте це можна зрозуміти, адже він не пройшов збори».

«Можу запевнити, що будемо ще шукати футболістів, аби підсилити лінію атаки. Завдання на новий сезон? Потрапити у першу шістку. І звичайно, що показувати хороший результат».

Вже в найближчу неділю на колектив Чижевського чекає зустріч з чемпіоном України Шахтарем.

Головний тренер киян Олександр Хацкевич, у свою чергу, схвально відзначив динаміку сьогоднішньої зустрічі.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться