Винуватець найрезонанснішого вилучення березня в Першій лізі: «Я не міг запобігти зіткненню»

Півзахисник Металіста-1925 Дмитро Гранкін – про скандальний епізод у матчі с Дніпром-1.

Автор: SPORTARENA

Дмитро Гранкін, youtube.com

Ярослав Кроха, Sport Arena

На центральний матч 19-го туру Першої ліги прийшли 22 300 глядачів, але побачити гру в повних складах їм не випало. Хавбек Металіста 1925 Дмитро Гранкін залишив свою команду в меншості, що, звісно, вплинуло на гру. Він таки наступив на суперника — сліди на тілі Ігоря Когута це підтверджують, але його одноклубники наполягають — Гранкін не міг зробити цього навмисно, бо суперник ішов на нього в жорсткому підкаті й він підстрибнув, щоб уникнути травми.

Головний тренер 1925 Олександр Горяїнов сказав після гри з Дніпром-1: «Чесно кажучи, не дуже хочеться про суддівство говорити. На жаль, з цим зробити ми не можемо нічого. Слава Шевчук на всю країну обурюється, але нічого не змінюється. Думаю, і ми, і Дніпро-1 очікували свята футболу, але, через деякі причини, свята не вийшло. Якби наш гравець ноги не прибрав, Когут би йому їх зламав. Куди Гранкіну було подітися…».

Ми вирішили запитати самого Гранкіна — про вилучення, пошкодження суперника та враження від боротьби за підвищення в класі.

— Переглядаючи відео вашого вилучення у матчі з СК Дніпро-1 складається враження, що ви просто не змогли уникнути контакту з Когутом, але, разом із тим, справді в’їхали в суперника. Що насправді відбулося у тому епізоді?

— Спочатку не бачив Ігоря Когута, а коли підстрибнув, він вже почав стелитися у підкаті, тому я ніяк не міг запобігти зіткненню. Хочу наголосити, що ненавмисно травмував гравця Дніпра-1, все сталося випадково. Після гри підійшов до Ігоря, вибачився. У нього не було до мене ніяких претензій, образ, адже він розуміє, що під час гри всяке може трапитися. Відразу після епізоду підійшов до четвертого арбітра, але він сказав що нічого не може вдіяти у цій ситуації.

— У середу в матчі з Оболонь-Бровар ваш партнер Вадим Жук зазнав травми в подібному епізоді, але арбітр не показав навіть жовтої картки…

— Відзначу, що у у матчі з Оболонь-Бровар працював арбітр з Першої ліги, а на нашій грі з Дніпром-1 був арбітр з УПЛ. Я не розумію, чому арбітри однакові епізоди оцінюють по різному.

— Як вважаєте, після такого невдалого старту весняної частини сезону для Металіст 1925 втратив всі шанси на успішний підсумковий результат?

— Упевнений, що вся боротьба ще попереду. До кінця чемпіонату залишилося дев’ять турів, тому у нас ще є всі шанси на успіх. Викладатимемося по максимуму у кожному матчі, намагатимемося проявляти всі свої найкращі якості. Вважаю, що нам вдасться виконати поставлене на сезон завдання.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться