Шевченко поддержал игроков Ворсклы после поражения Арсеналу

Главный тренер сборной Украины тоже посетил вчерашний матч в Лиге Европы.

Андрей Шевченко (в центре), vorskla.com.ua

Полтавчане вчера уступили на Эмирейтс Арсеналу (2:4), хотя и забили два мяча при счете 0:4.

По завершении поединка в раздевалку Ворсклы зашел главный тренер сборной Украины Андрей Шевченко. Он поддержал игроков полтавской команды, о чем в своеобразном стиле рассказала пресс-служба клуба.

«Старання і наполегливість ворсклян у грі з визнаним грандом європейського футболу не залишились не поміченими Андрієм Миколайовичем, і він виявив бажання поспілкуватися з хлопцями, попередньо спитавши дозволу у тренерів Ворскли. Звісно ж, ніхто не міг бути проти такого зіркового візиту до роздягальні полтавської дружини. І як тільки Шевченко з’явився на порозі, всі одразу ж підняли голови, дехто звівся на ноги, інші поспішили вийти з душових кабін, бо й справді було цікаво, про що говоритиме тренер головної команди країни.

Промовляв з усмішкою на обличчі. Відразу ж бажаючи підбадьорити хлопців, швидко розповів, якою він побачив цю гру, і наголосив на тому, що за такий футбол проти Арсенала в жодному разі не може бути соромно. Команда зааплодувала, Шевченко потиснув руки керівникам і своєму колезі Василеві Сачку, опісля чого його супроводили до ліфту на вихід зі стадіону», — сообщается на официальном сайте клуба.

Помимо Андрея Шевченко, раздевалку полтавчан посетил также и вингер сборной Украины Андрей Ярмоленко.

Следующий поединок в Лиге Европы команда Василия Сачко сыграет против Спортинга 4 октября.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться