Шаран про жеребкування ЛЄ: «Хлопці хотіли зіграти з Арсеналом, з Манчестером»

Тренер вірить в успіх команди у єврокубках.

Владимир Шаран. Фото - fco.com.ua

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував жеребкування групового етапу Ліги Європи, де його команда зустрінеться із Гентом, Сент-Етьєном та Вольфсбургом. За його словами, є надія на позитивний результат у квартеті.

«Я розумію, що хлопці хотіли зіграти з Арсеналом, з Манчестером. Але коли я побачив усі групи, й очікував, куди попаде Олександрія, сказав – хоча б обійшлося без важких перельотів, бо потім нам грати в чемпіонаті України, треба не забувати й про чемпіонат. І коли я побачив групу, де були Арсенал, Астана й Партизан, думаю – тільки б не в цю групу», — цитує Шарана офіційний сайт Олександрії.

«Коли нам дісталися Вольфсбург, Сент-Етьєн і Гент, то вже трішки заспокоївся. Не в тому плані, що ці команди слабкіші абощо. Стало спокійніше в психологічному плані, тому що ми на зборі у Нідерландах грали з командами рівня Сент-Етьєна й Гента. Тому, можемо мати надію на позитивний результат з цими командами».

Також наставник бронзових призерів УПЛ минулого сезону розповів про латвійського легіонера команди Каспарса Дубру, що нещодавно приєднався до Олександрії. Однак, Шаран виокремив проблеми команди не у захисті, де грає Дубра, а в нападі.

«Латвійським легіонером я задоволений. Відразу видно, що це досвідчений гравець. А те, що він зробив одну помилку з Десною – це ні про що не говорить. Хоча, претензії до захисту є. Та я маю куди більші претензії до лінії атаки. Так беззубо грати проти Десни у першому таймі! Ми в другому таймі залишилися вдесятьох і грали краще. Футболісти про мої претензії знають. І в матчі з Ворсклою ми вже побачили іншу картинку. Хоча, нам краще грати на зустрічних курсах, на контратаках. І матч у Полтаві це показав. Але ми доволі агресивно грали в атаці. Без м’яча, хочу додати».

«Ми бачимо, що маємо проблеми з завершальною стадією в атаці. Моменти є – і треба вирішувати, більш спокійно завершувати поєдинок. Навіть, з тою ж Ворсклою. Так що, не скажу, що поки задоволений нашою грою в атаці».

Наразі Олександрія знаходиться на 4-му місці турнірної таблиці УПЛ. Наступна гра команди запланована на 14 вересня проти Дніпра-1.

У групі Ліги Європи команда Шарана стартуватиме у Німеччині — 19 вересня запланований виїзд до Вольфсбургу.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться