Миколенко: «Мені всього 19 років. Про яку відсутність мотивації може бути мова?»

Гравець спростував звинувачення.

Автор: SPORTARENA

Виталий Миколенко, facebook.com/fcdynamoua

Захисник Динамо Віталій Миколенко прокоментував інформацію про відсутність мотивації  у програному матчі групового етапу Ліги Європи проти Яблонця (0:1).

«Мені навіть важко збагнути, звідки такі нісенітниці могли з’явитися. Я справді розмовляв із фанатами. Підійшов до сектору «Родичів», подарував їм свою футболку. Потім було питання від хлопців: «Як так?» — стандартне у таких випадках. Я розмовляв з одним із провідних представників їхнього руху. Знаю цього хлопця ще з того часу, як вони приїздили до нас на базу. Якби у мене були його контакти, думаю, він би підтвердив мої слова», — розповів Миколенко Ukrball.

На питання про брак мотивації захисник дав відповідь вболівальникам.

«Відповів так, як думаю: «В «Динамо» я 8 років і хочу відіграти за киян ще як мінімум стільки ж. Про яку відсутність мотивації може бути мова? Тим паче, мені всього 19 років».

«Ми потисли одне одному руки і розійшлися. А вранці прокинувся і читаю, що начебто сказав те, чого не було навіть у думках. Важко збагнути, звідки ростуть ноги. Сумніваюся, що то фанати мене не так зрозуміли. Вочевидь хтось проходив поряд, почув уривок нашої розмови, слово «мотивація». А решту додумав».

«Прикро, бо поразка мене засмутила. Не буду говорити за всіх хлопців, але мені дуже хотілося закрити рік перемогою. Та, думаю, не тільки мені. Просто гра не пішла з самого початку. У першому таймі ми виглядали якось важко. Лише після перепочинку в перерві заграли агресивніше. Тільки забити, на жаль, не вдалося».

Раніше повідомлялося, як динамівці відсвяткували завершення першої частини сезону після поразки від Яблонця.

Динамо виграло групу К Ліги Європи, набравши 11 очок.

19-річний Віталій Миколенко провів у всіх турнірах нинішнього сезону за Динамо 15 матчів, забив 1 гол.



Источник: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться