Збірна України посіла дев’яте місце, Норвегія виграла чоловічу естафету на Кубку світу-2025/26 з біатлону в Естерсунді

Франція здобула срібло, Швеція в домашній гонці взяла бронзу

Ветле Шостад Кристиансен, фото - Getty Images

Збірна України посіла дев’яте місце у чоловічій естафеті на першому етапі Кубка світу-2025/26 з біатлону у шведському Естерсунді.

Українці невдало розпочали гонку, Артем Тищенко з двома штрафними колами завершив перший етап 19-м. Далі ще на одне коло вирушив Віталій Мандзин. Богдан Цимбал вже без додаткових кіл передав естафету 17-м.

Синьо-жовтих врятував Дмитро Підручний. Лідер української збірної використав лише один додатковий патрон, показав високу швидкість, і у боротьбі зі словенцем вирвав дев’яте місце на фініші.

Естафету виграла збірна Норвегії. Срібло здобула команда Франції, бронзу взяли господарі етапу шведи.

Раніше в Естерсунді відбулася жіноча естафета. Гонку виграла збірна Франції, українки посіли 15-те місце. Етап в Естерсунді продовжиться в неділю синглмікстом та змішаною естафетою.

Кубок світу-2025/26. Перший етап. Естерсунд, Швеція. Естафета, чоловіки. 4х7,5 км

1. Норвегія (1+10) 1:11:10,1
2. Франція (3+11) +15,3
3. Швеція (3+14) +24,7
4. Німеччина (0+9) +55,7
5. США (2+14) +1:25,0
6. Італія (3+10) +1:55,4

9. Україна (3+13) +3:22,7


Біатлон

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться