Паулина Фиалкова, Getty Images
Перший етап Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті пройде без двох основних спортсменок збірної Словаччини – Пауліни і Івони Фіалкових.
Сестри відправлені на карантин в Швеції через зараження коронавірусом сервісмена команди, з яким вони контактували.
Нагадаємо, що другий етап нового сезону Кубка світу також відбудеться в Контіолахті, і в разі здачі негативних тестів на коронавірус на початку наступного тижня Пауліна і Івона зможуть приєднатися до команди.
Раніше повідомлялося, що IBU може відправити на карантин всю команду навіть у тому випадку, якщо в ній буде зафіксований лише один випадок зараження на COVID-19.
Новий біатлонний сезон стартує 28 листопада. Другий етап Кубка світу почнеться там же вже 1 грудня.
Джерело: Sportarena.ua