Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок зіграють у парному розряді Відкритого чемпіонату США.
У першому раунді турніру сестри будуть протистояти парі Хейлі Картер (США) і Луїзи Стефані (Бразилія).
Раніше Людмила і Надія Кіченок спільно виступали на US Open двічі. У 2015 і 2016 роках вони доходили до другого кола турніру.
У поточному сезоні українки разом грали на змаганнях в Досі, Санкт-Петербурзі, Дубаї і Цинцинатті. Жоден з турнірів вони не виграли.
Чинними чемпіонками US Open в парному розряді є Елізе Мертенс (Бельгія) і Аріна Соболенко (Білорусь).
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться