president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українською командою, яка успішно виступила на ХХ зимових Дефлімпійських іграх у турецькому Ерзурумі.
Також глава держави нагородив спортсменів орденами «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів, княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів та медалями «За працю і звитягу», а тренерів – орденами княгині Ольги ІІ ступеня, медалями «За працю і звитягу» і присвоїв почесні звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».
“Ви додаєте Україні гордості, можливості пишатися людьми, силою українців та потужних українських досягнень”, – наголосив Президент України.
“І кожен, хто здобуває повагу світу до українського характеру та Української держави, допомагає всім нам. Допомагає народу вистояти. Допомагає вистояти нашим бійцям на фронті в боротьбі за нашу незалежність”.
Україна вперше в історії виграла медальний залік зимових Дефлімпійських ігор з 19 медалями в активі: 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові.
I am honoured to congratulate our deflympians on winning the overall team medal count at the Winter Games for the first time in Ukrainian history.
I thank them all for their determination to win, their ability to overcome difficulties, and the respect that their victories have… pic.twitter.com/42mQBOkzmo
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) March 16, 2024
Джерело: Сайт Президента Украины