Колишній директор департаменту селекції Шахтаря Жозе Боту розповів деталі переговорів та переходу українського кіпера Шахтаря Анатолія Трубіна до португальської Бенфіки.
“Якби я приймав рішення щодо Трубіна, я теж заплатив би за нього 10 мільйонів євро. Шахтар просив у Інтера набагато більше, але Бенфіка продасть Трубіна легшим способом, ніж Інтер. Саме такий голкіпер і потрібен Орлам”.
“Я працював з Анатолієм у Шахтарі, але в нього тут не було такого тиску. Зараз йому приділяють багато уваги і це піде Трубіну на користь у подальшій кар’єрі”.
Трубін офіційно перейшов до Бенфіки 10 серпня. Його трансфер обійшовся лісабонському гранду у 10 мільйонів євро. Ще 1 мільйон євро Шахтар може одержати у вигляді бонусів. Також Гірники отримають 40% від чистого доходу Бенфіки під час наступного перепродажу воротаря.
Українець відіграв уже у восьми матчах у складі Бенфіки у всіх турнірах цього сезону. У чемпіонаті країни воротар пропустив три м’ячі у п’яти іграх, відбивши при цьому два пенальті.
Бенфіка йде на першому місці у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. У груповому етапі ЛЧ команда Трубіна не набрала жодного очка у трьох іграх.
Джерело: Abola
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться