Яремчук: Можливо, Бенфіка буде для мене хорошим трампліном, щоби бути готовим до сильнішого клубу

Українець забив п'ять голів у перших 20 матчах за лісабонську команду

Автор: SPORTARENA

Роман Яремчук, Getty Images

Нападник Бенфіки Роман Яремчук розповів про перші місяці в чемпіонаті Португалії, а також реакції на критику після невдалих матчів.

«Жезуш мені справді довіряє. Я відчуваю його підтримку, він часто зі мною розмовляє. І він наголошує, що потрібно більше спілкуватися, більше вивчати португальську мову. Я стараюся до цього дослухатися. І все — я просто роблю те, що мені кажуть. Не буду робити вигляд, що я — зірка, мене купили за великі гроші. Тут є серйозні футболісти, на моїй позиції також, які хочуть грати, не потрапляють у склад і незадоволені. На кожну позицію є по два-три топ-футболіста, я вважаю», — пояснив Роман.

«Розмовляв з Маліновським. Він теж казав, що перший рік в Аталанті йому було непросто. Він казав, що цей період потрібно пережити, треба вчитися, слухати».

«Коли я забивав [на початку сезону], то уявляв, що не може все бути так просто. Коли ти приїжджаєш — новий клуб, зміна обстановки, ти щасливий. І воно десь на емоціях пішло, а потім… Це очікувалося. Чесно кажучи, я був десь в голові готовий до цього. Я впевнений, що цей непростий час, який зараз є, зробить мене сильнішим, і, можливо, цей клуб буде для мене хорошим трампліном, щоб бути готовим до сильнішого клубу».

«Це дуже непросто, коли ти задаєш певну планку та всі звикли до цього, і просто ти не можеш її опустити нижче, тому що такі амбіції в людини. Мені цього недостатньо, що я перейшов, мене купили. Мені хочеться більшого, хочеться тут прогресувати і забивати. Не вважаю, що такі амбіції — це погано, але, напевно, на сьогодні потрібен якийсь час для того, щоб звикнути».

«Десь ти забив — усі нормально на тебе дивляться. Не забив — вже відчувається недовіра, в Україні теж шукають якісь… ‘Вже не основний, вже все, треба списувати’. У повітрі це відчувається. Неприємно, коли десь ти не забиваєш і тебе вже не вважають хорошим футболістом. Не забив у декількох матчах — і вже не хороший футболіст. Мене це розриває зсередини і змушує працювати більше, хочеться стати кращим. Деяких персонажів я особливо читаю і собі відкладаю в голові, щоб аналізувати, хто і що про мене говорить. Для мене деякі вислови деяких людей дуже неприємні. Один день кажуть одне, на другий день — інакше. Таке футбольне життя, потрібно звикати».

«Мені знадобилися чотири роки, щоб зробити трамплін з Бельгії. На другий рік тільки я почав робити хороші кроки там. Я не знаю, скільки тут потрібно часу. Це футбол, тут неможливо щось загадувати. Головне — працювати».

Після переходу в Бенфіку Яремчук забив п’ять голів і віддав чотири результативних передачі у 20 матчах.

Разом з Орлами українець вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, де лісабонська команда зіграє вперше з 2017 року.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться