Матч сьомого туру Favbet Ліги Ворскла — Шахтар відбудеться в Олександрії замість Полтави. Про це повідомляє журналіст Олег Ящук.
Через приріст числа заражень коронавірусом Полтава потрапила до «червоної» карантинної зони, що передбачає заборону на проведення спортивних заходів. Питання про гру на стадіоні Ніка практично закрите.
Раніше Ворскла і Шахтар зіткнулися з проблемами через пандемію. В обох командах були зафіксовані спалахи COVID-19, однак гравці Гірників вже одужали, в той час як полтавчани очікують негативні тести.
Матч запланований на суботу і має початися о 17:00. Ворскла посідає друге місце турнірної таблиці УПЛ, Шахтар — третій.
Чемпіонат України
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться