Sportarena

Ультрас Динамо WBC: Картонні вболівальники або шум зарядів фанатів з колонок – це бутафорія

Активні вболівальники не будуть робити ніяких дій до відновлення матчів з глядачами.

Ультрас Динамо WBC: Картонні вболівальники або шум зарядів фанатів з колонок - це бутафорія

Фото - facebook.com/wbc.kyiv

Ультрас Динамо WBC виступили із заявою, в якій повідомили про свій намір бути відсутніми на матчах клубу в будь-якому вигляді, поки матчі знову не будуть проходити в повноцінному форматі з глядачами.

До відновлення матчів з глядачами WHITE BOYS CLUB не буде присутнім на стадіонах в жодному вигляді. Всі пропозиції розвісити банери на порожньому секторі, поставити картонних фанатів, включити заряди з колонок чи транслювати піротехнічні шоу на екранах ми сприймаємо як бутафорію, яка ніколи не замінить справжніх емоцій та духу фанатського сектору“, – заявили ультрас Динамо.

Ми не будемо організовувати трансляції матчів біля стадіону. Дивитись матч під парканом спортивної арени, вдома перед телевізором, чи просто ігнорувати його; їхати на виїзд не дивлячись на транспортні обмеження, чи берегти себе і рідних, залишаючись вдома – єдиного правильного рішення немає. Тому кожен самостійно вирішує для себе як діяти в даній ситуації.

Є різні точки зору на цю ситуацію, бо, з одного боку, команду варто підтримувати всюди і завжди. А з іншого – ігри без глядачів – це пародія на футбол. Без емоцій, пристрасті та атмосфери. І варто було б просто завершити чемпіонат, ніж догравати його в такому вигляді як зараз“.

Динамо знаходиться на третьому місці турнірної таблиці УПЛ, відстаючи від лідируючого Шахтаря на 15 очок. Кияни програють другий Зорі лише в різниці особистих зустрічей.

Чемпіонат Favbet Ліги відновиться 30 травня, а вже 31 травня Динамо зустрінеться в Києві з Шахтарем.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena