Перша ракетка України Сергій Стаховський прокоментував своє ставлення до київського Динамо, за яке він вболіває. За словами тенісиста, він не дуже радий призначенню на посаду тренера Мірчі Луческу.
“Насправді тільки вболівальником киян себе і вважаю. Мені з призначенням Луческу теж важко змиритися. Людина, яка, висловлюючись дипломатично, не надто шанобливо ставилась до нашого клубу, нині стала його тренером. Але при цьому мене деякою мірою радує, що Луческу дає певний результат “, – заявив Стаховський.
“Відстоюю позицію, що гравці і тренери – тимчасові. А клуб вічний. Тому намагаюся ставитися з розумінням. Не можу сказати, що буду кожну хвилину хвилюватися і купувати квитки на всі матчі, щоб подивитися на містера. Але команду підтримувати буду”.
Мірча Луческу очолив Динамо в липні після звільнення Олексія Михайличенка. Під керівництвом румуна кияни вийшли в груповий етап Ліги чемпіонів, а в чемпіонаті України на даний момент займають перше місце.
У середу, 28 жовтня Динамо зіграє в групі ЛЧ проти Ференцвароша, а 31 жовтня в чемпіонаті проведе виїзний поєдинок з Дніпром-1.
Чемпіонат України
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться