Пушич: Якщо ми забили шість м’ячів, то це дуже гарний виступ

Гірники у суботу розгромили Інгулець

Автор: SPORTARENA

Марино Пушич, shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич задоволений грою команди у матчі з Інгульцем (6:0) у 14-му турі української Прем’єр-ліги.

“Ми, звісно, чудово попрацювали. Якщо ти виграв з рахунком 6:0, то загалом це дуже гарний виступ. І, звісно, ми забили багато м’ячів у другому таймі, але ми також створили дуже гарні нагоди в першому. На жаль, ми не змогли їх реалізувати, але ми добре себе показали. Тому, у цілому, дуже гарна гра з нашого боку. Думаю, якщо ми забили шість разів, я маю бути цим задоволений. І ми не пропустили, суперник мав один гарний шанс у першому таймі – це все”.

“А щодо наступної гри: так, звісно, я про це думаю, тому що це інша історія, це рівень Ліги чемпіонів, безумовно, є велика різниця. Я дуже добре знаю цю команду, зустрічалися кілька разів у Нідерландах, і мушу сказати, що за останні два роки вони стали чемпіонами, чудовою командою, і вони наразі також лідери чемпіонату. Тому це буде для нас дуже великий виклик, як і кожна гра в Лізі чемпіонів є великим викликом. Але ми готові до цього виклику. Ми гарно граємо, ми всі в хорошій формі, тому я чекаю на цю гру. І вона буде важкою, але й цікавою”.

“Будь-хто може не реалізувати пенальті. Я був дуже задоволений тим, як Судаков грав цього вечора: він дуже старанно працював для команди, виконав абсолютно всю роботу, яку мав виконати. Мені трішки шкода, що він не реалізував цей пенальті, але він загалом добре зіграв. І для мене гарна гра – це не тільки коли ти забиваєш або асистуєш, а це ширший спектр навичок, які тобі необхідно показати та використати, щоб допомогти своїй команді у відповідний момент, і він це сьогодні зробив. Маю це зазначити в першу чергу, бо це важливо для мене як для тренера. А те, що він не реалізував пенальті, то він теж сам знає, що мав забити цей гол, але таке буває. І знаєте, що мені дуже подобається в Георгієві, так це те, що він завжди проявляє стійкість і ніколи не здається після невдалого моменту”.

Дивіться також: Шахтар – Інгулець. Відео огляд матчу за 23 листопада

“Він витримав свій рівень, продовжив працювати для команди, для себе, хотів бути на м’ячі – це точно характеристика топового гравця. І я скажу вам, якщо буде ще пенальті, він битиме його ще раз, тільки цього разу я хочу, щоб він пробив рабоною. Тому це взагалі не проблема. Судаков – фантастичний гравець, який чудово працює для команди. Так, ти можеш не реалізувати пенальті, пропустити шанс, це з усіма інколи стається, тож це взагалі не проблема”.

Гірники зуміли забити у ворота Інгульця перед перервою. У другому таймі команда Пушича забила ще п’ять м’ячів. Дублем відзначився Егіналду, Олександр Зубков записав на свій рахунок гол та два асисти.

Читайте також: Хто зустріне Новий рік лідером УПЛ. Динамо та Олександрію чекають два очні матчі, у Шахтаря – найзручніший календар

Шахтар посідає третє місце в УПЛ, набравши 29 балів. У наступному матчі команда Пушича зіграє 27 листопада у Лізі чемпіонів проти ПСВ.



Джерело: Шахтер

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться