Полісся у меншості перемогло Оболонь у матчі з двома пенальті

Дубль в активі Сарапія

Полесье - Оболонь. Фото - upl.ua

Полісся у Житомирі перемогло Оболонь у матчі 25-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:1.

Команда Руслана Ротаня вийшла вперед у середині першого тайму завдяки прицільному удару капітана Едуарда Сарапія.

На початку другого тайму Полісся залишилося у меншості. Другу жовту картку отримав Ілір Краснічі. Граючи вдесятьох житомирська команда збільшила перевагу – Сарапій оформив дубль після подачі з кутового. Захисник забив три голи у трьох останніх матчах.

На 77-й хвилині Олексій Гуцуляк довів справу до розгрому, реалізувавши пенальті. Оболонь відповіла лише голом Максима Третьякова, який з другої спроби переграв Євгенія Волинця з 11-метрової позначки.

Полісся посідає третє місце в УПЛ. Команда Ротаня на три очки відстає від ЛНЗ і на два – випереджає Динамо. Оболонь залишилася на 11-й позиції у турнірній таблиці.

У наступному турі Полісся зіграє з Металістом 1925 3 травня. Оболонь того ж дня прийме Кудрівку.


Полісся – Оболонь – 3:1 (1:0)
Голи: Сарапій, 18, 64, Гуцуляк, 77, пен. – Третьяков, 89, пен.
Вилучення: Краснічі (П), 54



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться