Руслан Костышин, shakhtar.com
Головний тренер Колоса Руслан Костишин прокоментував нічию з Рухом (1: 1) в матчі 4-го туру української Прем’єр-ліги.
Команда з Ковалівки поступалася по ходу гри, але змогла зрівняти рахунок у меншості.
“Ми сьогодні так виглядали, тому що попередній поєдинок наклав свій відбиток. У першому таймі команда володіла ініціативою, але це все не те – занадто повільно і без агресії, сонні мухи. У другому таймі вийшла агресивна команда, сказав, що якщо програємо сьогодні – подам у відставку”, – зізнався Костишин.
“Заміна Нурієва? Він повільно виглядав, може це моя вина. Потрібно було його взагалі не задіяти, як і Лисенка. Обом потрібно працювати з тренером з фізичної підготовки. Хотів довіритися їм, але фізично виглядають погано. У них немає бази, буду переглядати їх підготовку”.
“Також вирішив вихід Альваро, вийшов відмінно Сичинава – вони почали чинити тиск на суперника, з’явилася швидкість, відкривання під м’яч. Команда почала виглядати по-іншому”.
Колос набрав п’ять очок і піднявся на восьме місце. У наступному турі команда Руслана Костишина зіграє з Олександрією.
Джерело: Sportarena.ua