Sportarena

Де Дзербі: Не можемо розслаблятися, Динамо все ще на першому місці

Наставник Гірників — про перемогу над Десною

Де Дзербі: Не можемо розслаблятися, Динамо все ще на першому місці - Чемпіонат України

Роберто Де Дзерби, shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі відповів на запитання журналістів після розгромної перемоги над Десною (4:1) у 13-му турі Прем’єр-ліги.


— Чи не розслаблюють такі легкі перемоги у чемпіонаті та чи не грають з командою злий жарт у Лізі чемпіонів?

— А ви вважаєте, що ми можемо розслабитися?

— Звичайно, ні, але всіляке може бути.

— Ні, не може бути, тому що 10 днів тому ми програли Реалу 0:5. Немає приводу розслабитись. Ми на другому місці в чемпіонаті, а на першому — Динамо. Те, що я бачу наш прогрес, залишає мене задоволеним. Ми граємо дуже добре, але можемо робити ще дуже багато. Я нікому не даю можливості розслабитись, навіть своєму штабу.

— Із чотирьох голів Шахтар два забив з далеких дистанцій, з-за меж штрафного майданчика. Це була частина установки чи футболісти самі ухвалювали рішення, коли за лінією м’яча знаходилися по дев’ять гравців суперника?

— Удари з дистанції — це те, що футболісти іноді мають пробувати, особливо ті, хто має такі якості. Алан, Майкон, Судаков, Мудрик, Тете, Додо… Усі вони можуть вдарити. Коли є така нагода, я вважаю, що це робити потрібно. Проти Динамо в Суперкубку Алан Патрік забив гол теж із дистанції. Тож вони мають пробувати, коли є шанс.

— Перед Лігою чемпіонів уболівальники, журналісти, я зокрема, бачили в групі Шериф та прогнозували, що основна боротьба буде саме з ним. Зараз у Шеріфа — шість очок, а у Шахтаря — одне. Хто зараз головний конкурент і наскільки складно буде вийти з такої групи?

— Я просто думаю, що якщо ми не хочемо закінчити на останньому місці в таблиці Ліги чемпіонів, ми маємо здобути дві перемоги. Все змінилося не тільки тому, що Шериф переміг Шахтар, але й після його перемоги в Мадриді. Тоді погляд на цю групу змінився у всіх. Думаю, у Лізі чемпіонів наша єдина помилка — коли ми програли у Тирасполі. З Реалом у першому таймі ми дуже добре зіграли. Перший м’яч ми пропустили через автогол, другий — коли наш аут був чистою помилкою. Після другого голу матч був для нас складнішим. Але і проти Реала в першому таймі, і проти Інтера, я вважаю, ми грали добре.


Шахтар відстає від Динамо на три очки. В наступному турі УПЛ помаранчево-чорні зіграють з Колосом.

У середу, 3 листопада, Гірники проведуть матч з Реалом у четвертому турі Ліги чемпіонів. До цього матчу Шахтар підходить в статусі аутсайдера своєї групи.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena