Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над Металістом 1925 (2:0) в 4-му турі Прем’єр-ліги.
Наставник Гірників поскаржився на втому своїх підопічних після матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти Генка (2:1), але вважає, що його команда найкраща за грою в УПЛ на сьогоднішній день.
“Сьогодні ми були фізично і ментально втомленими після матчу проти Генка. Це нелегко після Ліги чемпіонів почати з нуля. З максимальною концентрацією і уважністю почати грати в чемпіонаті, але ми повинні це робити правильно”, – сказав Де Дзербі.
“Звичайно, ми не зіграли в першому таймі добре. Але не думаю, що сьогодні існують команди в українському чемпіонаті, які грають краще, ніж ми”.
“Якщо ми хочемо дивитися на цей матч як вболівальники, тоді поговоримо як вболівальники. Але я до сих пір не бачив жодної команди, яка грала б краще, ніж Шахтар у першому таймі. Уявіть, що буде, коли ми будемо грати добре”.
“Дуже задоволений. Всі хлопці професіонали. Сьогодні ми не тренуємося дуже сильно, і коли мало тренуєшся, то складно бачити прогрес, особливо коли ти граєш проти команди, яка закривається в обороні і потрібно працювати над деталями. А деталі можна знайти тільки через тренування”.
“Педріньйо? Подивимося завтра і післязавтра, але до сьогоднішнього дня я не думав про Монако. Думав тільки про Металісті 1925”.
Шахтар набрав дев’ять очок і піднявся на третє місце в турнірній таблиці УПЛ.
У наступному турі Гірники зіграють з Чорноморцем. Гра відбудеться 25 серпня.
17 серпня команда Де Дзербі зіграє перший матч плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Монако.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться