Як стало відомо Sport Arena, форвард Данило Колесник перейшов у Ребел.
Гравець знаходився без клубу із середини лютого, коли залишив Колос-2. Клуб із Ковалівки розлучився із нападником після резонансної бійки зі співробітником ТЦК.
24-річний Колесник – колишній гравець Миная, Дружби та Лівого Берега. У березні 2025 року нападник приєднався до другої команди Колоса. Цього сезону форвард провів 16 матчів за клуб і забив шість голів.
Ребел є суперником Колоса-2 за Групою Б Другої ліги. Клуб займає 4-й рядок турнірної таблиці, а зараз проводить матч 31 туру проти Олександрії-2.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться