Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко опублікував пост підтримки на адресу свого колишнього клубу Мілана. Сьогодні у Россонері важливий матч чемпіонату Італії – Дербі делла Мадонніна з Інтером.
“Міланське дербі – завжди особливий матч для мене. Стільки спогадів та емоцій на полі, які цього разу я переживу трохи більше здалеку, але завжди з тією ж пристрастю”.
“Удачі, хлопці! Зробіть все можливе для цих кольорів і цієї фантастичної фан-бази. І з належною повагою до суперників, з тією самою повагою, яку я завжди приносив”.
Упродовж кар’єри футболіста Шевченко забив 175 голів у 322 матчах Мілана, з яким вигравав Кубок чемпіонів (2003), чемпіонат Італії та Золотий м’яч (2004).
Мілан минулого тижня повторно програв Ромі (1:2) і вилетів із Ліги Європи на стадії чвертьфіналу. У Серії А червоно-чорні посідають друге місце із п’ятьма очками переваги від Ювентуса.
Керівництво Россонері розглядає варіант із припиненням співпраці з наставником Стефано Піолі після завершення сезону.
Міланське дербі відбудеться сьогодні, 22 квітня. У разі перемоги над сусідами Інтер достроково за п’ять турів до фінішу стане чемпіоном Італії.
Джерело: Instagram Андрея Шевченко
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться