Півзахисник Сандро Тоналі уклав нову угоду з Міланом. 22-річний гравець збірної Італії продовжив контракт до 2027 року.
Тоналі став футболістом Мілана у 2020 році, перейшовши з Брешії. З того часу він зіграв за россонері 87 матчів, забивши 5 голів і віддавши 4 результативні передачі.
Раніше Мілан продовжив контракт з центральним півзахисником Раде Крунічем.
Мілан йде на 3-му місці чемпіонату Італії після п’яти стартових матчів. 10 вересня россонері зіграють на виїзді проти Сампдорії.
https://twitter.com/acmilan/status/1568307682246856704
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться