Стефано Пиоли, Getty Images
Мілан не змінює намірів щодо майбутнього головного тренера Стефано Піолі: клуб розлучиться зі спеціалістом після завершення сезону, повідомляє журналіст Фабриціо Романо.
Сам 58-річний тренер на запитання про своє майбутнє відповів ухильно:
“Ми обговоримо це наприкінці сезону. Я не хочу зараз це коментувати”.
Ще взимку повідомлялося, що керівництво россонері незадоволене результатами команди під керівництвом нинішнього наставника і має намір розлучитися з ним влітку 2024 року. Претендентами на місце змінника Піолі називалися Роберто Де Дзербі (Брайтон) та Тіаго Мотта (Болонья), а також Антоніо Конте.
Піолі прийняв Мілан восени 2019 року. На той момент россонері шість років поспіль займали місця поза топ-4 і встигли забути про Лігу чемпіонів. Рік у досвідченого фахівця (до Мілана він тренував 12 італійських клубів протягом 16 років) пішов на розгойдування, а вже у 2021-му він підняв ломбардійців на друге місце і повернув у головний єврокубок.
У 2022-му стався історичний тріумф — перше Скудетто в кар’єрі Піолі та перше для Мілана за 11 років. Однак потім почався поступовий регрес. У сезоні 2022/23 червоно-чорні фінішували четвертими, натомість паралельно дісталися півфіналу ЛЧ.
Мілан цього тижня повторно програв Ромі (1:2) і вилетів із Ліги Європи на стадії чвертьфіналу. У Серії А червоно-чорні посідають друге місце із п’ятьма очками відриву від Ювентуса.
Завтра, 22 квітня, відбудеться міланське дербі. У разі перемоги над сусідами Інтер достроково за п’ять турів до фінішу стане чемпіоном Італії.
Джерело: Журналист Фабрицио Романо