Sportarena

Мілан вперше з сезону-1994/95 зіграв без італійців у стартовому складі

На заміну вийшли лише двоє італійців – Тоналі та Флоренці

Мілан вперше з сезону-1994/95 зіграв без італійців у стартовому складі - Чемпіонат Італії

Милан - Салернитана, фото - Getty Images

У матчі 26-го туру Серії А проти Салернітани (1:1) Мілан уперше з сезону-1994/95 вийшов без італійців у стартовому складі.

З перших хвилин зустрічі за Мілан грали 4 французи, алжирець, іспанець, боснієць, португалець, бельгієць, німець та англієць. У запасі було одразу 6 італійців. З них лише двоє вийшли на заміну – Сандро Тоналі та Алессандро Флоренці.

Єдиний гол Мілана у цій зустрічі забив француз Олів’є Жиру після передачі алжирця Ісмаеля Беннасера.

Мілан набрав 48 очок і посідає четверте місце у Серії А. У наступному матчі підопічні Стефано Піолі зіграють на виїзді з Удінезе 18 березня.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena