Мілан припинить співпрацю з Піолі після закінчення сезону – журналіст

Стефано очолив червоно-чорних у 2019-му і через три роки привів їх до першого за 11 років чемпіонського титулу

Автор: SPORTARENA

Стефано Пиоли, Getty Images

За інформацією журналіста Себастьяно Сарно, наприкінці поточного чемпіонату Стефано Піолі залишить посаду головного тренера Мілана.

З таким станом речей згодні всі у клубі. Ухвалено рішення, що цикл буде завершено, навіть якщо команда досягне мети, заявленої самим тренером – місце в четвірці після закінчення сезону 2023/24.

Нагадаємо, минулого тижня з’явилася інформація про те, що легендарний швед Златан Ібрагімович може посісти місце у тренерському штабі Мілана у разі звільнення Піолі.

Піолі прийняв Мілан восени 2019 року. На той момент россонері шість років поспіль займали місця поза топ-4 і встигли забути про Лігу чемпіонів. Рік у досвідченого фахівця (до Мілана він тренував 12 італійських клубів протягом 16 років) пішов на розгойдування, а вже 2021-го він підняв ломбардійців на друге місце і повернув у головний єврокубок.

2022-го стався історичний тріумф – перше Скудетто в кар’єрі Піолі та перше для Мілана за 11 років. Однак потім почався поступовий регрес. У сезоні 2022/23 червоно-чорні фінішували четвертими, натомість паралельно дісталися півфіналу ЛЧ.

У нинішньому чемпіонаті Мілан після 16 турів посідає третє місце, відстаючи від лідера Інтера на дев’ять очок. Крім того, команда Піолі вже встигла вилетіти з Ліги чемпіонів, посівши третє місце в “групі смерті” з Боруссією (Дортмунд), ПСЖ та Ньюкаслом.

У наступному турі Мілан 22 грудня зіграє на виїзді проти Салернітани – одного з колишніх клубів свого тренера.



Джерело: Журналист Себастьяно Сарно

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться