Sportarena

Матчі Серії А з наступного тижня знову будуть проходити без глядачів

В країні намагаються стримати коронавірус

Матчі Серії А з наступного тижня знову будуть проходити без глядачів - Чемпіонат Італії

Сан-Паоло, senzalinea.it

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте повідомив, що в зв’язку з заходами боротьби з поширенням коронавірусу, з наступного тижня матчі Серії А знову будуть проходити без глядачів.

У той же час ніякої заборони на проведення змагань без уболівальників не буде. Без публіки можна буде організовувати події як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.

Раніше на матчі в Італії пускали до 1000 чоловік на гру, однак потім планували скоротити це число до 500. До цього і зовсім звучали заклики про зупинку чемпіонату через пандемію. Зокрема, про це висловлювалася заступник міністра охорони здоров’я Сандра Дзампа.

У нинішньому сезоні Серії А зіграно вже 5 турів. Лідирує в турнірній таблиці Мілан, слідом за ним йдуть Сассуоло та Інтер.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena