Генеральний директор Мілана Іван Газідіс залишить свою посаду.
Контракт функціонера з Россонері діє до 5 грудня. Газідіс не продовжуватиме свою угоду і піде з клубу.
Іван працював в Мілані із грудня 2018 року. До цього Газідіс обіймав аналогічну посаду в лондонському Арсеналі.
Під час каденції Газідіса Мілан двічі кваліфікувався до групового етапу Ліги чемпіонів, а також став чемпіоном Італії минулого сезону.
https://twitter.com/acmilan/status/1590368881297670144
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться