Уряд Італії може скоротити число допустимих глядачів на матчах Серії А. Міністр охорони здоров’я пропонує пускати не більше 500 уболівальників на кожну гру.
Ініціатива пов’язана з ростом числа заражень на коронавірус. Зараз на ігри італійського чемпіонату дозволено пускати 1000 глядачів незалежно від розміру стадіону.
До цього в Італії і зовсім звучали заклики про зупинку чемпіонату через пандемію. Зокрема, про це висловлювалася заступник міністра охорони здоров’я Сандра Дзампа на тлі спалаху COVID-19 в Дженоа.
Сьогодні стало відомо, в міланському Інтері заразився вже шостий футболіст, а в попередньому турі матч Ювентус – Наполі не відбувся через неявку гостей.
На першому місці турнірної таблиці чемпіонату Італії розташовується Аталанта, яка випереджає Мілан лише за додатковими показниками.
Чемпіонат Італії
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться