Американська інвестиційна компанія RedBird Capital Partners стане новим власником італійського Мілану.
Клуб оголосив, що представники RedBird досягли угоди з нинішніми власниками россонері із компанії Elliott Advisers щодо продажу клубу за 1,2 мільярда євро.
Передача клубу новим власникам триватиме протягом літа. Остаточно угоду закриють не пізніше вересня.
Представники Elliott, яка заволоділа клубом у 2018 році, збережуть незначну частку у Мілані та місця у раді директорів італійського гранду.
Минулого сезону Мілан вперше з 2011 року виграв чемпіонат Італії, на два очки випередивши сусідів з Інтера.
Раніше власника змінив англійський Челсі, за який група американського бізнесмена Тодда Боелі погодилася заплатити понад п’ять мільярдів доларів.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться