Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт прокоментував гру українського голкіпера Анатолія Трубіна після матчу з Фамаліканом у 15-му турі португальської Прімейри.
“Трубін все більше росте, у нього все добре. Ми завжди можемо розраховувати на нього, коли він нам потрібний”.
Український голкіпер відіграв “на нуль” матч із Фамаліканом (3:0), відзначившись кількома сейвами. Загалом Трубін провів 20 матчів за Бенфіку у всіх турнірах, у яких пропустив 17 голів. Вісім разів українець залишив свої ворота “сухими”.
Бенфіка вийшла на перший рядок португальського чемпіонату. Наступний матч команда Трубіна зіграє 6 січня на виїзді проти Ароуки.
Джерело: Бенфика
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться