Головний тренер Бенфіки Роджер Шмідт після матчу проти Порту (1:0) окремо відзначив дії українця Анатолія Трубіна, який уперше зіграв “на нуль” за лісабонський клуб.
“Для Трубіна було важливо зіграти проти Порту “сухий” матч, зробити один-два сейви, щоб показати ще більшу впевненість, концентрацію та дисципліну. Я дуже радий за нього і тепер думаю, що йому було важливо здобути впевненість у собі, я вкрай переконаний” у ньому та його здібностях”, – заявив німецький фахівець.
Раніше Роджер зазначав, що Анатолій – “спокійний, зосереджений та мотивований”, прогнозуючи прогрес голкіпера з кожною наступною грою.
22-річний Трубін перейшов до Бенфіки із Шахтаря 10 серпня за 10 млн євро. Перші кілька матчів українець провів у резерві, а його дебют (проти Зальцбурга у Лізі чемпіонів – 0:2) не був вдалим. Проте Шмідт підтримав новачка і продовжив йому довіряти. Анатолій відплатив за довіру відбитим пенальті у грі з Портімоненсе (3:1). 29 вересня Трубін видав свій перший клін-шит на португальському етапі кар’єри.
Після перемоги над принциповим суперником Бенфіка набрала 18 очок, випередила Порту та піднялася на перше місце у Примейрі.
Наступного тижня, 3 жовтня, команда Шмідта на виїзді зустрінеться з Інтером у 2-му турі Ліги чемпіонів.
Джерело: A BOLA
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться