“Я занадто старий для цього”. Модріч виключив повернення у Тоттенгем

Шляхом Бейла хорват не піде

Лука Модрич. Фото - Getty Images

Півзахисник мадридського Реала Лука Модріч розповів про плани на майбутнє. За словами хорвата, в лондонський Тоттенгем він точно не планує повертатися.

“Я занадто старий, щоб повернутися до складу Шпор. У мене ще є цей рік в Реалі, і тоді подивимося, що буде. Я відчуваю себе добре і хочу продовжити займатися футболом ще кілька років. Де? Подивимося. Якщо чесно, я особливо не замислювався про це”, – заявив Модріч.

“Я зосереджений на Мадриді і на тому, чого ми можемо досягти в цьому сезоні. Це моя єдина мета. Потім я сяду за стіл переговорів і ми знайдемо відповідне рішення для кожного. Я тут провів уже вісім сезонів, вісім відмінних сезонів, і у мене склалися чудові стосунки з усіма в клубі. Що б не трапилося, проблем не буде”.

Нинішня угода 35-річного хорвата з бланкос закінчується влітку наступного року. Повідомлялося, що Модріч готовий піти на зниження заробітної плати, щоб залишитися на Сантьяго Бернабеу.

Лука перебрався в Мадрид в 2012 році з Тоттенгема. У минулому сезоні 35-річний хорват забив п’ять голів і віддав 11 асистів у 40 матчах за Реал. У поточному розіграші в його активі сім ігор у всіх турнірах і два голи.

Реал лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. У Лізі чемпіонів команда Зінедіна Зідана виступає в одній групі з Шахтарем, Боруссією М і Інтером.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться