Sportarena

Екс-комісар Вільярехо звинуватив Флорентіно Переса у підкупі арбітрів. Реал подає на нього до суду

Колишній офіцер поліції заявив, що мадридці займалися підкупом до того, як це почала робити Барселона

Екс-комісар Вільярехо звинуватив Флорентіно Переса у підкупі арбітрів. Реал подає на нього до суду - Чемпіонат Іспанії

Флорентино Перес, фото - Getty Images

Мадридський Реал подасть до суду на колишнього комісара поліції Хосе Мануеля Вільярехо. Екс-офіцер заявив, що президент Бланкос займався підкупом арбітрів, із чим неможливо було боротися правоохоронним органам.

“Флорентіно Перес підкуповував суддів раніше, ніж це зробила Барселона. Але він мав статус “недоторканного”. Хто б не наважився подати до суду на Флорентіно, це було б самогубством”.

Мадридці заявили, що готують судовий позов до Вільярехо. Звинувачення на адресу Переса клуб назвав “хибними”.

Вільярехо був заарештований у 2017 році. Його звинувачують у корупційних зв’язках із низкою політиків, бізнесменів, ЗМІ, поліцією. Екс-комісару загрожує тюремний термін 109 років, якщо його визнають винним.

Реал лідирує у Примері, набравши 21 очко. У наступному матчі Бланкос на виїзді зіграють із Наполі у вівторок у Лізі чемпіонів. Початок зустрічі – о 22:00.

варіант матеріалу

Джерело: Официальный сайт Реала

Или аккаунт Sportarena