Наставник мадридського Реала Карло Анчелотті звернувся до громадськості після церемонії нагородження “Золотий м’яч-2024”.
“Я хочу подякувати моїй родині, моєму президенту, моєму клубу, моїм гравцям і, перш за все, Вінісіусу і Карвахалю”, – написав Карло в соціальній мережі Х.
Анчелотті став лауреатом Трофея Йохана Кройфа — приза найкращому тренеру 2024 року. Минулого сезону італієць привів Реал до перемог у Лізі чемпіонів, чемпіонаті та Суперкубку Іспанії, а влітку також виграв Суперкубок УЄФА.
У голосуванні Карло обійшов таких опонентів як Хосеп Гвардіола (Манчестер Сіті), Хабі Алонсо (Баєр), Луїс де ла Фуенте (збірна Іспанії), Ліонель Скалоні (збірна Аргентини) та Джан П’єро Гасперіні (Аталанта).
Нагадаємо, раніше мадридський клуб був визнаний найкращим у 2024 році, а український голкіпер Бланкос Андрій Лунін посів третє місце в голосуванні за кращого воротаря — лауреатом Трофея Яшина.
https://twitter.com/MrAncelotti/status/1851019274644590706
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться