t.me/fcmetalua
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко висловив підтримку відродженню харківського Металіста.
Екс-президент клубу Олександр Ярославський планує відродити Металіст на базі Металу, який вийшов до Першої ліги за підсумками нинішнього сезону.
“Дуже приємною і важливою стала нещодавня новина про початок відродження футбольного клубу Металіст. Повернення клубного гранда стане прекрасним продовженням славної історії футбольного Харкова. Українська асоціація футболу і УЄФА підтримують відродження ФК Металіст. Бажаємо клубу і всьому харківському футболу нових перемог та досягнень”, – заявив Павелко.
На сьогоднішньому Конгресі УАФ Олександр Ярославський заявив, що реконструкція стадіону, бази і академії Металіста розпочнеться в червні.
Джерело: Sportarena.ua