Монзуль і Стрілецька відпрацюють на матчах Олімпіади в Токіо

Футбольний турнір у столиці Японії стартує 21-22 липня

Автор: Vladyslav Ch

Екатерина Монзуль (слева), shakhtar.com

Українки Катерина Монзуль і Марина Стрілецька відпрацюють на матчах Олімпійських ігор-2020 в Токіо.

Монзуль потрапила в число 25 головних арбітрів футбольного турніру, а Стрілецька — в число 50 асистентів.

У березні Монзуль і француженка Стефані Фраппар стали першими жінками, які відсудили матчі відбору на чемпіонат світу. Українка судила гру між Австрією і Фарерськими островами.

Жіночий олімпійський турнір пройде з 21 липня по 6 серпня. Чоловічий – з 22 липня по 7 серпня.


Футбол

Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться