Екатерина Монзуль (слева), shakhtar.com
Українки Катерина Монзуль і Марина Стрілецька відпрацюють на матчах Олімпійських ігор-2020 в Токіо.
Монзуль потрапила в число 25 головних арбітрів футбольного турніру, а Стрілецька — в число 50 асистентів.
У березні Монзуль і француженка Стефані Фраппар стали першими жінками, які відсудили матчі відбору на чемпіонат світу. Українка судила гру між Австрією і Фарерськими островами.
Жіночий олімпійський турнір пройде з 21 липня по 6 серпня. Чоловічий – з 22 липня по 7 серпня.
варіант матеріалу
Джерело: Sportarena.ua